GÜNDEM – ARŞİV

TÜGVA belgelerini paylaşan Metin Cihan gördüklerini anlattı

AKtroller birbirine girdi..

Soylu’nun sözlerine sert tepki

Apple Glass üretimi için hazırlıklar başladı

CHP’li Özkan; Erdoğan ve Trump’ın o görüntülerini yayınladı

ABD Başkanı Trump’ın elinde İncil’i tuttuğu fotoğraf akılara Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 2015 yılındaki mitingini getirdi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan’ın, “Bana her şey seni hatırlatıyor” diyerek sosyal medyadan yayınladığı video kısa sürede büyük beğeni topladı

ABD Başkanı Trump‘ın elinde İncil’i tuttuğu fotoğraf akılara Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan‘ın 2015 yılındaki mitingini getirdi.

ABD’de siyahi George Floyd’un polis şiddeti nedeniyle ölümü tüm dünyada yankı buldu. Mineapolis’te başlayan protestolar ABD geneline yayılırken gösterilerde bir yüzlerce kişi gözaltına alınırken, Indianapolis’te bir kişinin yaşamını yitirmişti. ABD Başkanı Donald Trump, ülkesinde devam eden gösterilerle ilgili sert bir açıklama yaptı.

Trump, ülkedeki şiddet olaylarına müdahale etmek için binlerce ağır silahlı askeri personeli ve güvenlik gücünü görevlendirdiğini duyurdu. Açıklamasının ardından Beyaz Saray yakınında bulunan bir kiliseye giden Trump, eline İncil alarak poz verdi.

İşte Trump’ın o pozu:

“BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA”

Trump’ın bu hareketi, Erdoğan’ın 2015 yılında Batman’da eline Kuran’ı Kerim’i alarak yaptığı mitingi hatırlattı.

İşte Erdoğan’ın o mitinginden bir fotoğraf:

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Trump’ın ve Erdoğan’ın görüntüleri tek bir videoda birleştirdi ve Erdoğan’ın kendi ağzından söylediği “beraber yürüdük biz bu yollarda” şarkısıyla paylaştı. Özkan, paylaşımına şu notu düştü: “Bana her şey seni hatırlatıyor…”

İşte o görüntü:

Kaynak : krttv.com.tr

  

  

  

*

Dolar neden yükseliyor? | “Türkiye hiperenflasyona doğru yol almaya başladı” – DW Türkçe

SON EKLENENLER

iPad Pro 2020 inceleme!